Народний депутат України Анатолій Денисенко розширює коло своїх передвиборчих обіцянок

Аналізуючи 1,5 року праці у Верховній Раді та на 173 окрузі, враховуючи сьогоденні реалії, а також нові потреби громадян, Анатолій Денисенко продовжує не тільки регулярно звітувати перед виборцями про виконані обіцянки, але й також брати на себе нові зобов’язання.

 

ЗВІТ ТА ДОПОВНЕННЯ ДО ПЕРЕДВИБОРЧОЇ ПРОГРАМИ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ
ДЕНИСЕНКА АНАТОЛІЯ ПЕТРОВИЧА
(173 виборчий округ, місто Харків)

Шановні харків’яне!

Завдання, означені мною у передвиборчій програмі 2012 року станом на квітень 2014 року вже частково втілені у життя, а саме:
– утворено депутатську групу «За Харків! За Слобожанщину!», що працює на благо Харківського регіону;
– реалізовано більше 1051 заходів щодо благоустрою та озеленення території округу;
– задля забезпечення постійної уваги афганцям, чорнобильцям, ветеранам війни та праці, сприяння вирішенню їхніх проблем проведено 25 заходів;
– у сфері розвитку сфери охорони здоров’я міста та оснащення лікарень сучасним медичним обладнанням придбане медичне обладнання в лікарню № 13 та № 24 та зроблений ремонт в лікарні № 13, № 24;
– для заохочування молоді до активних занять спортом та проведення пропаганди здорового способу життя проведено 65 заходів;
– проведено 80 свят, спрямованих на формування патріотичних та духовних цінностей.

Також я реагую на потреби моїх виборців, виявлених у процесі роботи на окрузі. Зокрема, мною ведеться ретельний контроль щодо реалізації вимог жителів 173 округу, за півтора року задля вирішення наболілих питань харків’ян в органи влади різних рівнів мною направлено 540 депутатських звернень та запитів; зареєстровано 9 законопроектів, спрямованих на вдосконалення законодавства України у різних сферах.
Мною засновано 27 стипендій обдарованим школярам Комінтернівського та Червонозаводського районів, та 46 стипендій курсантам-сиротам Харківського університету внутрішніх справ України.
Є пункти, реалізація яких ще триває, разом з тим, вважаю за необхідне наголосити на продовженні своєї активної роботи зі своїми виборцями в окрузі та у Верховній Раді України, а також доповненні своєї передвиборчої програми додатковими пунктами.

СОЦІАЛЬНА СФЕРА

– сприяти недопущенню зниження рівня соціальних стандартів, які були встановлені попередніми урядами та поступово підвищувати рівень соціальних виплат;

– сприяти вчасній та у повному обсязі виплаті пенсій та заробітних плат працівникам бюджетних установ.
Вважаю за необхідне скасувати непродуману та неконструктивну пенсійну реформу, що знизила соціальні стандарти значної частини населення країни.

ЕКОНОМІКА. БІЗНЕС. ПІДПРИЄМНИЦТВО

Найдієвішим інструментом стабілізації економіки в країні вважаю створення належних умов для ведення малого та середнього бізнесу, які є стержнем економіки, створюють значну частку робочих місць та відраховують податки, за рахунок яких сплачуються пенсії та заробітні плати.

Вважаю за необхідне:
– ініціювати проведення парламентських слухань на тему: «Проблемні питання розвитку підприємництва в Україні: регуляторна політика держави та заходи щодо підтримки малого та середнього бізнесу”, а також сприяти розробці та розгляду проекту закону щодо підтримки малого та середнього підприємництва;
– заборонити проведення перевірок малого та середнього бізнесу з боку правоохоронних органів, а проведення перевірок з боку податкової дозволити не частіше ніж два рази на один рік;
– сприяти зниженню ставок для кредитування малого та середнього бізнесу та іпотечного кредитування.

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

Продовжити забезпечувати медичним обладнанням медичні установи та зберегти безкоштовну медичну допомогу в державних і комунальних закладах охорони здоров’я.

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ. БЕЗПЕКА

Вирішення значної кількості проблем життєдіяльності міста Харкова, а це й будування нових доріг, розвинення місцевої інфраструктури, відрахування коштів на потреби охорони здоров’я, освіти, культури, соціальної сфери, житлово-комунального господарства та екологічних питань можливе за рахунок збільшення повноважень органів місцевого самоврядування, в тому числі й фінансових. В місцевих бюджетах повинен залишатись податок на доходи фізичних осіб в повному обсязі.

Вважаю, що призов на строкову службу, як і планувалось восени 2014 року, має бути останнім в нашій країні, ми маємо перевести армію на контрактну основу, щоб військовослужбовці мали гідну заробітну плату, житло та мали необхідну фізичну, психологічну та спеціальну підготовку.

 

 

website size
Оставить комментарий